Poezja okolicznościowa w Polsce w latach 1730–1830. W kręgu spraw publicznych i narodowych

, ,

NAGRODA JM Rektora Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w konkursie na Najlepszą Książkę Akademicką towarzyszącym 18. Poznańskim Dniom Książki nie tylko Naukowej (5-7 listopada 2014).

Wyniki konkursu ogłoszono 5 listopada w Poznaniu, podczas 18. Targów Książki. Dyrektor Wydawnictwa UR Stanisław Dudziński odebrał dyplom i puchar za pierwsze miejsce przyznane dwutomowej publikacji, przygotowanej w Uniwersytecie Rzeszowskim. Główną Nagrodą JM Rektora UAM w konkursie na najlepszą książkę akademicką wyróżniono POEZJĘ OKOLICZNOŚCIOWĄ W POLSCE W LATACH 1730-1830; (t. 1: W kręgu spraw publicznych i narodowych; t. 2: W kręgu spraw prywatnych i środowiskowych), pod red. Marka Nalepy, Grzegorza Trościńskiego i Romana Magrysia z Instytutu Filologii Polskiej.