Książki Wydawnictwa UR w Kraju Kwitnącej Wiśni

Uprzejmie informujemy, że w dniach 4–5 września w Osace odbyła się XII Konferencja International Martial Arts and Combat Sports Scientific Society, połączona z 56. Kongresem Japońskiej Akademii Budo. W konferencji i kongresie uczestniczyło ponad 200 osób. Poza liczną delegacją z Japonii na spotkania przybyły grupy przedstawicieli z Polski, Malezji, Chin, Słowenii i USA. Wykład programowy zatytułowany „Aktualna sytuacja i trendy w badaniach europejskich sztuk walki” wygłosił prof. dr Wojciech J. Cynarski. Dzięki pomocy Pana Profesora Wydawnictwo UR mogło również zaznaczyć swoją obecność na konferencji. Podczas dwudniowej ekspozycji w sali sesji prezentacji posterowych prezentowaliśmy nasze publikacje z dziedziny sztuk walki. Pan Profesor jako prezydent IMACSSS osobiście przekazał egzemplarze naszych książek Pani Rektor Uniwersytetu Kyoiku w Osace dla biblioteki tej uczelni.

Zdjęcia z ekspozycji książek podczas Konferencji IMACSSS & JAB w Osace. Na pierwszych dwóch zdjęciach ekspozycja naszych publikacji w sali sesji prezentacji posterowych. Na trzecim od lewej zdjęcie naszej tłumaczki Pani Aleksandry Skazy, Na ostatnim zdjęciu spotkanie naszej delegacji z Panią Rektor Uniwersytetu Kyoiku w Osace.