Naukowy zawrót głowy – wiosenne święto książki akademickiej!!!

Stałym punktem w kalendarzu targowym Wydawnictwa Uniwersytetu Rzeszowskiego są Targi Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA towarzyszące już od wielu lat Targom Książki w Warszawie. W tym roku impreza odbywa się w Pałacu Kultury i Nauki i na Placu Defilad. Jej organizatorem jest Fundacja Historia i Kultura. W targach bierze udział ponad 500 wystawców z 13 krajów. Gościem honorowym tegorocznych targów jest Norwegia, która zaszczyciła targi swoją liczną ekipą. Do Warszawy przyjechało ponad 30 autorek i autorów z Norwegii. Mottem wystąpienia Norwegii na Targach Książki w Warszawie jest hasło „Marzenie jest w nas”. Spotkania norweskich twórców z polską publicznością niewątpliwie przyczynią się do wzmocnienia więzi między dwoma krajami. W tym roku stoisko Wydawnictwa Uniwersytetu Rzeszowskiego zagościło w Pałacu Kultury i Nauki. Prezentujemy wszystkim zainteresowanych dobrą książką naukową nasz dorobek wydawniczy – liczne nowości wydawnicze oraz „tanią książkę”- nasze starsze publikację w cenach na każdą kieszeń. Nasi przedstawiciele ugoszczą Państwa reklamowymi gadżetami: zakładkami, smyczami i długopisami oraz Katalogiem wydawnictw – Wiosna 2022. Wszystkie nowości na stoisku Wydawnictwa UR sprzedajemy z 20-procentowym rabatem.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska 111b zlokalizowanego w sali Korczaka w PKiN

Przypomnimy, że wstęp na Targi Książki w Warszawie jest bezpłatny dla wszystkich zwiedzających.